http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni

Beseda s člověkem se zkušeností

Příběh ženy, která si prošla závislostí na alkoholu, mohli v listopadu slyšet příchozí zájemci na naší besedě. Teoretického úvodu o alkoholu a alkoholismu se ujal psychoterapeut Aleš Šťastný, který mluvil například o tom, kdy se jedná o rizikové pití, kdy se jedná o alkoholismus, ale také kde najít pomoc nebo o službách Renadi. Následně probíhal dialog mezi naším pracovníkem Štěpánem Šůstkem a ženou, která má zkušenost s nadměrným užíváním alkoholu a v současné době již několik let zcela abstinuje. Lidé tak na besedě měli možnost slyšet, jak může závislost na alkoholu vzniknout, kolik alkoholu je možné vypít za víkend, co může člověk prožívat během deliria nebo jak se vyvíjí vztahy v rodině, pokud je člověk závislý na alkoholu. Na konci  byl prostor pro dotazy lidí, kteří se ptali například na otázky týkající se pomoci, času stráveném v léčebně nebo na současnou situaci. 


Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892
či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme,
počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (3.patro), Brno 602 00