http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni

Hledáme nového člena týmu!

Do týmu Byty následné péče hledáme pracovníka/pracovnici na pozici sociální pracovník/case manager.  Naše služba se snaží skloubit prvky přechodových bytů, terapeutických komunit nebo doléčovacích center a dalších obdobných služeb. Soustředíme se na case management, ale také je nám blízký Koncept zotavení, Otevřený dialog, Housing First nebo Recovery House. Vaší náplní práce bude být v přímém a intenzivním kontaktu s osmi klienty, kteří se zotavují z problematického užívání alkoholu a jsou u nás na přechodnou dobu ubytováni. Obsah této podpory je velice různorodý, někdo potřebuje pomoc s praktickými záležitostmi (řešení návazného bydlení, vyřízení dávek, hledání zaměstnání), někdo hledá spíše důvěrníka nebo mentora. 

Více informací o pracovní pozici zde.


Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892
či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme,
počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem
nebo

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (3.patro), Brno 602 00