http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni https://www.vicnezpronajem.cz/

Jaký bude letošní Peer Fest?

Loni proběhl první ročník Peer festu, neboli neformálního setkání peer konzultantů a jejich přátel, podporovatelů a zaměstnavatelů, kde byl prostor jak pro přednášky a debaty, tak i prostor pro neformální povídání, vyměňování zkušeností a sdílení kontaktů u dobrého jídla a pití.

Reakce návštěvníků, které byly místy až dojemné, nás ubezpečily v tom, že má smysl takovou akci pořádat. Proto jsme se letos pustili do pořádání druhého ročníku. Loňské kino Sibiř jsme vyměnili za brněnskou Káznici a program zaměřili na začleňování peer konzultantů do sociálních a zdravotnických služeb. Hlavními mluvčími letošního ročníku budou Michaela Duffková, autorka blogu respektive knihy Zápisník alkoholičky a Zápisník abstinentky a zakladatelka stacionáře Alkos; dále Jiří Pasz, novinář a autor knihy Normální šílenství. Odpoledne proběhne panelová diskuze na téma začleňování peer konzultantů do sítě služeb. Debatu bude moderovat Lukáš Kudláček ze společnosti Podané ruce, panelovky se zúčastní mimo jiné Pavel Nepustil (Narativ), Roman Zezula (Unie lidí se zkušeností se závislostí), Václav Rolenec (Práh), Zuzana Rychnovská  (Podané ruce)  a další.

Odpoledne se program překlopí do méně formální roviny. Během podvečerního grilování bude čas na povídání a síťování nebo čistě na poslech hudební produkce DJ Rubénze. Nasycené jídlem a hudbou vás naše peerka a moderátorka celé akce Marta Zaoralová pozve do muzikoterapeutického rozjímání na téma svobody a vězení.

Občerstvení po celou dobu akce bude zajišťovat veganská kavárna Café in the Ghetto.

Přihlásit se do můžete do 8. 5. 2023 zde  nebo mailem na ivana.dvorakova@renadi.cz.


Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892
či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme,
počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (3.patro), Brno 602 00