http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni

KURZ: Otevřené dialogy

KURZ: Otevřené dialogy 

Kurz s Pavlem Nepustilem a peer konzultantem Jindrou Jašíkem:  základem Otevřeného dialogu je rovnocenná spolupráce odborníků, klientů a jejich přirozené sociální sítě. Jde zejména o zprostředkování a následné moderování dialogu např. mezi klienty, jejich rodinnými příslušníky, přáteli, terapeuty, lékaři či sociálními kurátory. Přítomní se zde společně snaží nalézt způsob, jak porozumět prožitkům člověka označeného za nemocného. Společně také plánují postup léčby či další kroky v zotavení. Hlavním principem přístupu je, že se nic neřeší za zády klienta či jeho rodiny a blízkých. Metoda tak přispívá ke znovuvybudování záchranné sociální sítě člověka, což významně pomáhá jeho zotavení a k návratu do “normálního” života.

Termín: 3.-4. 11. 2022
Cena kurzu: 2.600,-

 

Přihlásit se na kurz

 

V případě dotazů nás kontaktujte na: vzdelavani@renadi.cz


Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892
či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme,
počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem
nebo

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (3.patro), Brno 602 00