http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni https://www.vicnezpronajem.cz/

Přijďte na Peer fest!

Renadi pořádá třetí ročník Peer festu. Letošní ročník se bude věnovat tématu závislosti jako vězení. Vězení v tomto kontextu vnímáme především jako vězení vnitřní, zároveň nás ale život se závislostí může dovést do vězení skutečného. Peer fest opět proběhne v zajímavých a tématu odpovídajících prostorách brněnské Káznice na Bratislavské 68, a to v pátek 26. 4. 2023.

 

S nápadem na Peer fest přišli před několika lety naši kolegové peer konzultanti. Chtěli vytvořit prostor pro neformální setkání lidí se zkušeností se závislostí, kde by byl dostatek času jak na odborné debaty a workshopy, tak na neformální klábosení, které je základem tak důležitého síťování a sdílení dobré praxe.

 

Letošní ročník zahájí Jindřich Štreit a jeho komentář k výstavě z cyklu Cesta ke svobodě. Po té si můžete vyslechnout příspěvek na téma Závislost a vězení v příběhu Mallory, hrdinky časosběrného dokumentu Heleny Třeštíkové. Následovat bude příspěvek recovery koučky Zuzky Nott na téma Závislosti jako vězení a happy end nám zajistí Jana Konečná s příběhem Vězení jako cesta ze závislosti.

 

Celý den Vám zpříjemní DJ Uran235beat

 

Přihlásit se můžete do 10. 4. 2024 zde. Aktuality najdete v události na facebooku.

 

Případné dotazy směřujte na email ivana.dvorakova@renadi.cz.

 

Budeme se na Vás těšit!


tým RENADI


Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Konzultujte své potřeby s našimi odborníky osobně nebo online a najděte společně nejlepší řešení pro Vás - kontaktujte nás ještě dnes!

Kontaktujte nás