http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni

Sbírka pro lidi v nouzi

V Renadi poskytujeme našim klientům a lidem bez domova balíčky, které obsahují roušku, dezinfekci, vitamíny, jídlo a letáček, jak s rouškou zacházet nebo kde je možné ji vyměnit. Naše zásoby bohužel nejsou neomezené. Pomozte nám dál pomáhat.

Finančně nás můžete podpořit na portálu https://www.darujme.cz/projekt/1203006.

Sháníme také následující věci, které jsou součástí balíčků:

1) Plastové lahvičky o velikosti 50-100 ml na dezinfekce (případně skleněné) s úzkým hrdlem.
2) Vitamíny na posílení imunity (vitamín A,C, multivitamín)
3) Trvanlivé potraviny (instantní polévky,snídaně na zalití, paštiky,konzervy masové,ale i zeleninové, které se dají bez velké přípravy jist, káva v malých sáčcích, ovoce typu jablka a pomeranče, sušenky, čokolády - vše nejlépe v menších baleních).
4) Roušky (bavlněné nebo chirurgické).

Věci je možné nechat v krabici před kanceláří Renadi na Bratislavské 2 ve 3. patře v kontaktních hodinách v pondělí a středu mezi 9. a 11. hodinou nebo v úterý a čtvrtek mezi 16. a 18. hodinou. Pro jiné časy volejte 602 392 792 nebo pište na katerina.mindlova@renadi.cz. Při větším množství je možné se domluvit na vyzvednutí věcí přímo u vás.

Všem dárcům mockrát děkujeme! 

Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892
či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme,
počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (3.patro), Brno 602 00