http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni

Alkohol

Nevíte jaký máte k alkoholu vztah? Máte pocit, že vaše pití je rizikové nebo pijete ve stresu? Jednou za čas se hodně opijete?  Pije někdo z vaší rodiny či přátel?

Vstoupit

Léky

Nedokážete usnout bez prášku na spaní? Máte problémy se soustředěním? Berete dlouhodobě Lexaurin, Neurol, Diazepam či Rivotril? Začínali jste na minimálně dávce léků na uklidnění a teď již berete třikrát více? Znáte někoho takového?

Vstoupit

Hazardní hraní a online sázení

Trávíte hodně času v hernách? Sázíte často na sportovní aktivity? Hrajete on-line poker? Nedokážete se odtrhnout od počítače či vypnout internet? Dělá vám problém neutratit celou výplatu v herně? Má někdo z vašich přátel podobné problémy?

Vstoupit

Kontaktujte nás

Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892
či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme,
počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (3.patro), Brno 602 00