http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni https://www.vicnezpronajem.cz/

Setkání s peer konzultanty

Setkání s peer konzultanty

 

Chtěli byste slyšet osobní příběhy peer konzultantů Renadi, kteří mají vlastní zkušenost se závislostí na alkoholu, lécích a nelegálních drogách? Na tomto setkání vyprávějí peer konzultanti své příběhy a sdílejí zkušenosti se závislostí a zotavení z ní. Dozvíte se, co může závislostem předcházet, co závislý člověk prožívá, jaké má starosti, co pomáhá v léčbě, jak fungují terapeutické komunity nebo jak se ze závislého člověka stane peer konzultant. Součástí setkání je diskuze, kde mohou účastníci pokládat otázky.

Setkání je určeno jak pro širokou veřejnost, tak odborníky, organizace, instituce, školy atp. Termín a kapacita setkání je vždy na domluvě.

 

Termín: na vyžádání
Cena setkání: dohodou
Délka setkání: 1,5 hodiny

 

V případě dotazů nás kontaktujte na: vzdelavani@renadi.cz.


Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Konzultujte své potřeby s našimi odborníky osobně nebo online a najděte společně nejlepší řešení pro Vás - kontaktujte nás ještě dnes!

Kontaktujte nás