http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni https://www.vicnezpronajem.cz/

Online testy

Informace zde poskytnuté jsou důvěrné a anonymní. Výsledky se zobrazí pouze vám a bude na vašem uvážení, jak s nimi naložíte. Prosíme vás proto, abyste se snažil/a odpovídat co nejupřímněji. Jedině tak pro vás mohou být výsledky něčím obohacující

Alkohol

Nevíte jaký máte k alkoholu vztah? Máte pocit, že vaše pití je rizikové nebo pijete ve stresu? Jednou za čas se hodně opijete?  Pije někdo z vaší rodiny či přátel?
Otestujte se

Léky

Nedokážete usnout bez prášku na spaní? Máte problémy se soustředěním? Berete dlouhodobě Lexaurin, Neurol, Diazepam či Rivotril? Začínali jste na minimálně dávce léků na uklidnění a teď již berete třikrát více? Znáte někoho takového?
Otestujte se

Hazardní hraní a online sázení

Trávíte hodně času hraním automatů nebo online casina? Sázíte často na sportovní aktivity? Kupujete si pravidelně losy? Stává se vám, že utratíte více peněz než jste plánovali? Má někdo z vašich přátel podobné problémy?
Otestujte se

Kontaktujte nás

Konzultujte své potřeby s našimi odborníky osobně nebo online a najděte společně nejlepší řešení pro Vás - kontaktujte nás ještě dnes!

Kontaktujte nás