http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni https://www.vicnezpronajem.cz/

Otevíráme svépomocnou skupinu s peerem

V Renadi otevíráme novou svépomocnou skupinu pro lidi směřující k abstinenci
od alkoholu, návykových léků nebo gamblingu. Skupina bude vedena peer konzultantem, tj. člověkem s vlastní zkušeností se závislostí a následným zotavením. 

Skupina má sloužit k vzájemné podpoře skrze sdílení, nejedná se o terapeutickou skupinu.

Skupina bude otevřená, můžete přijít, jak se Vám to bude hodit. Začínáme 2. 11. 2022.

Lidé, kteří řeší potíže s užíváním, často trpí nedostatkem vztahů, ve kterých by mohli mluvit o svých potížích s užíváním a hledat cesty k řešení. Tato skupina může být takovou bezpečnou sítí, kde můžete najít povzbuzení a podporu.

V této skupině navíc získáte pohled člověka, který má s léčbou závislosti četné zkušenosti a může Vás nasměrovat.

Přijďte, těšíme se na Vás :).

 

Více info na plakátku:


Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Pracujeme od pondělí do pátku. Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892 či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme, počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (4. NP), Brno 602 00