http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni https://www.vicnezpronajem.cz/

Suchej únor – to dává smysl

Letos už posedmé zkusí tisíce mužů i žen v akci Ligy otevřených mužů „Suchej únor“ měsíc abstinovat. S jednoduchými pravidly – celý měsíc ani kapku alkoholu – si vyzkouší, co s jejich tělem i duší udělá abstinence, a jestli náhodou nepatří do početné skupiny lidí, kteří nevědomky překročili hranicí rizikového pití.

Suchej únor můžete vyzkoušet i vy!
Stačí zajít na www.suchejunor.cz.

RENADi vám k sušení může pomoct radou či pomocí, jak měsíční abstinenci zvládnout.
Kontaktní centrum RENADi na Bratislavské 2 v Brně můžete navštívit v otevíracích hodinách, na jinou dobu se můžete objednat na čísle 605 329 892.

Chatovat s naším poradcem můžete na na tomto webu liště vpravo dole.

Budeme rádi, pokud se s námi začátkem března podělíte o vaše pocity z měsíční abstinence.


Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Pracujeme od pondělí do pátku. Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892 či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme, počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (4. NP), Brno 602 00