http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni https://www.vicnezpronajem.cz/

Sušenka pro Suchej únor

Ve středu 6. února odpoledne jsme v brněnských ulicích rozdávali nejen Sušenku pro Suchej únor.
Rozdávali jsme sušenky, teplé nápoje, letáčky a dobrou náladu, propagovali Suchej únor i naše služby. Oslovovali jsme kolemjdoucí. Na naši otázku: „Znáte Suchej únor?“, jsme dostávali různé odpovědi. Někdy to bylo ANO, někdy NE, někdy byly odpovědi košatější:

- „Vypadám na to, že mám potíže s alkoholem?"
- „Já mám za sebou suchej leden, s tím na mě nechoďte!"
- „Tyjo, to bych asi nedal!"
- „Zrovna dnes jsem udělal státnice, takže to moc suše nevidím."
- „Не понимаю!“

Na fotky se můžete podívat na facebooku.

Pokud se i vy chcete poradit, co s vámi měsíční abstinence může udělat, a jak ji dodržet, podívejte se na www.suchejunor.cz nebo nám zavolejte.


Všechny aktuality

Kontaktujte nás

Pracujeme od pondělí do pátku. Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892 či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme, počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (4. NP), Brno 602 00