http://hazard.renadi.cz/ https://www.NevyndamSe.cz https://www.renadi.cz/cs/1-prosince-2020-otevirame-bezplatnou-internetovou-poradnu-s-peer-konzultanty-pro-lidi-zavisle-na-navykovych-latkach-ozvat-se-mohou-i-pribuzni https://www.vicnezpronajem.cz/

Spolupráce

Renadi svou činností směřuje za hranice poskytovaní sociálních a terapeutických služeb. Snažíme se přispívat k rozšiřování myšlenek a zásad, na kterých stojí naše služby – otevřenost, transparentnost a participace. Stejně tak se snažíme o propagaci a publicitu bezpečného a odpovědného přístupu k užívání alkoholu, návykových léků a hraní hazardních her. Jsme rádi za každého partnera, který se s námi chce na šíření těchto myšlenek podílet. Jsme otevření všem formátům spolupráce. Ať už je to spolupráce v oblasti propagace a marketingu, dobrovolnická práce nebo ochota podělit se s ostatními o svoje zkušenosti a osobní příběh.

 

 

Díky finanční podpoře MMB můžeme vytvářet osvětové kampaně jako nevyndamse.cz, hazard.renadi.cz či veřejné debaty na téma závislostí za účasti odborníků, lidí, kteří si prošli závislostí a jejich blízkými.
Děkujeme za spolupráci a podporu městské části Brno-střed. V roce 2021 nás MČ Brno-střed podpořilo v rámci projektu Profesionalizace Renadi, kdy nám bylo umožněno rozvíjet naše pracovní dovednosti.
V roce 2023 nám JMK poskytl individuální dotaci na podporu uhrazení některých nákladů spojených s Peer Festem.
Jako příklad dobré praxe spolupráce uvádíme podporu myšlenek responsible servisu se společností Superpanda, s. r. o.
Jooble je naším mediálním partnerem.

Díky materiální pomoci pro naše pracovníky ve formě respirátorů a roušek, jsme mohli pomáhat našim klientům i v koronavirové době. Děkujeme!

Materiálně podpořili Renadi formou sirupů a čajů, které využijeme pro klienty a na akcích Renadi.

Lékárna Komín (lekarnakomin.cz) děkujeme za spolupráci při přípravě obsahu balíčků pro lidi bez domova (dezinfekce, vitamíny etc.).

 

Kontaktujte nás

Na konzultaci je potřeba se předem objednat telefonicky na telefonním čísle 605 329 892
či e-mailem na renadi@renadi.cz. Pokud telefon zrovna nemůžeme zvednout, prosíme,
počkejte až se Vám ozveme zpět.


Můžete přijít i bez objednání a to v těchto časech: Po, St, Čt: 9.00-11.00 a Út 16.00-18.00.


Nemusíte si dělat starosti, která služba je pro Vás vhodná. Na první schůzce společně s naším pracovníkem prozkoumáte Vaši situaci a obtíže, a teprve poté se společně domluvíte, jaká cesta bude pro Vás nejvhodnější.

Příjem

Renadi, o.p.s.
Sídlíme na ulici Bratislavská 2 (3.patro), Brno 602 00